Współpracujemy z dostawcami z zagranicy
Wieloletnie doświadczenie w finansowaniu samochodów z zagranicy
Kompleksowa oferta leasingu z zagranicy

Zrealizowane transakcje leasingu samochodu z zagranicy

Zrealizowane transakcje leasing aut z zagranicy z Unii Europejskiej.

Leasing auta z zagranicy leasing dźwigu z zagranicy.

Klientowi Przedsiębiorstwo Budowlane „Sigma” S.C. : Samochód Ciężarowy Scania P 114 z 30 tonowym HDS marki Hiab. Dostawcą do transakcji leasingu z zagranicy była firma Mercedes Benz Belgium Luxembourg – Truck Store Antwerpen. Klient skorzystał z uproszczonej procedury leasingowej z minimalną ilością dokumentów i harmonogramu sezonowego dostosowanego do specyfiki branży budowlanej. Ostatecznie klienta przekonała do współpracy z nami oferta naszej konkurencji. Firma z Polski zajmująca się handlem używanymi ciężarówkami zaoferowała ten pojazd klientowi 100 tyś złotych drożej niż zagraniczny dostawca!

Leasing aut z zagranicy z Unii Europejskiej- zrealizowana transakcja – wywrotka z hds z zagranicy MAN z hds z Niemiec

Klientowi A.H.I.E. Aleksander Godlewski : Samochód Ciężarowy wywrotkę Man 26.390 z HDS. Wspólnie planujemy już kolejne inwestycje, z tego miejsca chcemy podziękować za okazane zaufanie. Dostawcą do transakcji leasingu auta z zagranicy była firma Kleyn Trucks B.V. z Holandii. Kleyn Trucks jest jednym z największych na świecie niezależnym przedsiębiorstwem zajmującym się handlem używanymi samochodami ciężarowymi. Jest nam miło że od dwóch lat jesteśmy ich wyłącznym partnerem finansowym w Polsce.

P1110216 IMG_0414

Klientowi OPERARI GROUP S.A. : Ciągnik Siodłowy Mercedes Benz Actros 1844 i Naczepę Kassbohrer. Cieszymy się że mogliśmy zrealizować tą inwestycję w nowo otwartej firmie. Dostawcą Ciągnika do leasingu z zagranicy był Daimler AG – Truck Store Bremen z Niemiec. Natomiast naczepę sprzedawał producent – firma KTH-Trailer GmbH z Niemiec.

izoterma Man z zagranicy leasing samochód ciężarowy Man z zagranicy

Klientowi P.P.H.U. DANIS Damian Suchoń : 4 Samochody Ciężarowe Man 12.250 TGL. Dostawcą do transakcji leasingu aut z zagranicy była firma Kleyn Trucks B.V. z Holandii. Uproszczona procedura, minimum formalności, nasza pomoc w załatwieniu urzędowych dokumentów pozwoliła skrócić do minimum czas transakcji leasingu aut z zagranicy.

leasing ciągnik siodłowy z zagranicy leasing ciągnik siodłowy volvo z zagranicy

Klientowi VGT International Sp. z o.o.: Ciągnik siodłowy Volvo FH 13. Dostawcą do tej transakcji leasingowej auta ciężarowego z zagranicy była firma PEMA GmbH z Niemiec. Sporym udogodnieniem był fakt że transakcja była zrealizowana bez wpłaty własnej klienta, z harmonogramem finansowym dostosowanym do indywidualnych potrzeb klienta z branży transportowej.

samochód ciężarowy Scania BDF Scania R420 z zagranicy leasing samochód ciężarowy Scania BDF Scania R420 z zagranicy

Klientowi Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. J. : Samochód Ciężarowy BDF Scania R420. Dostawcą do transakcji leasingu auta z zagranicy była firma Kleyn Trucks B.V. z Holandii. Leasing auta bezpośrednio z zagranicy z pominięciem polskich pośredników pozwolił zaoszczędzić na tej inwestycji kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Leasingautzeu.pl zajmuje się

leasingiem aut od dostawców z Unii Europejskiej . Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt transakcji leasingu samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągników, autobusów i dźwigów oraz maszyn i urządzeń z zagranicy. Podczas długoletniej pracy, nawiązaliśmy współpracę z największymi dostawcami z Europy. Z nami przeprowadzisz leasing samochodu z zagranicy z Unii Europejskiej.

 

Mogą Państwo wybrać z urozmaiconej

oferty aut nowych i używanych z Unii Europejskiej (Leasing aut z Unii Europejskiej, leasing samochodu z zagranicy). Pomagamy w negocjacjach z europejskimi dealerami oraz załatwiamy wszystkie formalności związane z finansowaniem auta z Unii Europejskiej. Nasze doświadczenie pozwala nam na wspieracie Państwa w bezpiecznym przeprowadzaniu transakcji leasingu z zagranicznym dealerem.

Leasing aut z Unii Europejskiej, leasing samochodu z zagranicy u nas najsprawniej.

Jeżeli znaleźli Państwo samochód z Unii Europejskiej

i chcecie sfinansować je bez ponoszenia kosztów pośredników z Polski – zapraszamy do współpracy. Pomagamy uzyskać leasing aut z zagranicy. Zajmujemy się m.in.: samochodami ciężarowymi, samochodami osobowymi, samochodami dostawczymi, dźwigami, autobusami, chłodniami, maszynami rolniczymi, maszynami budowlanymi, maszynami leśnymi, ciągnikami siodłowymi, ciągnikami siodłowymi, obrabiarkami, liniami produkcyjnymi, naczepami, przyczepami.

Leasing aut z zagranicy

Skontaktuj się z nami: +48 507 105 133 / biuro@nulllease24.pl