Współpracujemy z dostawcami z zagranicy
Wieloletnie doświadczenie w finansowaniu samochodów z zagranicy
Kompleksowa oferta leasingu z zagranicy

O firmie

Kim Jesteśmy?

Naszą specjalnością jest  leasing aut z zagranicy z Unii Europejskiej. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt transakcji leasingu samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągników, autobusów i dźwigów oraz maszyn i urządzeń z zagranicznymi dostawcami, wiedza którą posiadamy, pozwala nam na wybór odpowiedniego rozwiązania dla klientów zainteresowanych leasingiem aut i maszyn od zagranicznych dostawców.

W czym możemy Ci pomóc?

Specjalizujemy się w finansowaniu pojazdów i maszyn w których dostawca ma siedzibę poza granicami Polski. Jeżeli jesteś zainteresowany leasingiem auta lub maszyny z zagranicy z pominięciem pośredników z Polski, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy udokumentowane doświadczenie przy obsłudze transakcji z zagranicznymi dostawcami.

Co nas wyróżnia?

W odróżnieniu od konkurencji nie oferujemy sprowadzenia auta przez pośredników, lub leasingu zwrotnego. Realizujemy transakcje w których płatność za przedmiot leasingu dokonywana jest bezpośrednio na konto zagranicznego dostawcy. Pomagamy klientom w rozmowach handlowych – negocjacjach cenowych z zagranicznym dostawcą, większość formalności związanych z importem jest po naszej stronie. Jeżeli znaleźli Państwo auto za granicą i chcecie sfinansować je bez ponoszenia kosztów pośredników z Polski – zapraszamy do współpracy. Nasza oferta dotyczy dowolnego auta począwszy od samochodu osobowego, poprzez samochody ciężarowe i dostawcze, autobusy, dźwigi, ciągniki siodłowe, ciągniki leśne, ciągniki rolnicze, kombajny, przyczepy, naczepy, chłodnie, wszelkie maszyny i urządzenia – maszyny budowlane,maszyny leśne, maszyny rolnicze, obrabiarki i centra obróbcze, skomplikowane linie technologiczne. Leasingujemy zarówno maszyny seryjne jak również jednostkowe. Leasingujemy wszystkie środki trwałe oferowane przez zagranicznych dostawców.

Leasingautzeu.pl zajmuje się

leasingiem aut od dostawców z Unii Europejskiej . Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt transakcji leasingu samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągników, autobusów i dźwigów oraz maszyn i urządzeń z zagranicy. Podczas długoletniej pracy, nawiązaliśmy współpracę z największymi dostawcami z Europy. Z nami przeprowadzisz leasing samochodu z zagranicy z Unii Europejskiej.

 

Mogą Państwo wybrać z urozmaiconej

oferty aut nowych i używanych z Unii Europejskiej (Leasing aut z Unii Europejskiej, leasing samochodu z zagranicy). Pomagamy w negocjacjach z europejskimi dealerami oraz załatwiamy wszystkie formalności związane z finansowaniem auta z Unii Europejskiej. Nasze doświadczenie pozwala nam na wspieracie Państwa w bezpiecznym przeprowadzaniu transakcji leasingu z zagranicznym dealerem.

Leasing aut z Unii Europejskiej, leasing samochodu z zagranicy u nas najsprawniej.

Jeżeli znaleźli Państwo samochód z Unii Europejskiej

i chcecie sfinansować je bez ponoszenia kosztów pośredników z Polski – zapraszamy do współpracy. Pomagamy uzyskać leasing aut z zagranicy. Zajmujemy się m.in.: samochodami ciężarowymi, samochodami osobowymi, samochodami dostawczymi, dźwigami, autobusami, chłodniami, maszynami rolniczymi, maszynami budowlanymi, maszynami leśnymi, ciągnikami siodłowymi, ciągnikami siodłowymi, obrabiarkami, liniami produkcyjnymi, naczepami, przyczepami.

Leasing aut z zagranicy

Skontaktuj się z nami: +48 507 105 133 / biuro@nulllease24.pl