Współpracujemy z dostawcami z zagranicy
Wieloletnie doświadczenie w finansowaniu samochodów z zagranicy
Kompleksowa oferta leasingu z zagranicy

Betonomieszarka MERCEDES-BENZ ACTROS 3241

Marka: Mercedes-Bnez


Rocznik: 2004

Cena: € 39900 netto

Opis

Leasingautzeu.pl-Specjalizujemy się w leasingu aut sprzedawanych przez zagranicznych dostawców. Realizujemy transakcje w których płatność za przedmiot leasingu dokonywana jest bezpośrednio na konto zagranicznego dostawcy.
Jest To wybrana oferta naszego partnera handlowego z Niemiec ze specjalnym rabatem tylko dla naszych klientów!

Jest To wybrana oferta naszego partnera handlowego – holenderskiej firmy Kleyn Trucks B.V. Na umowy leasingu aut od tego zagranicznego dostawcy proponujemy Państwu uproszczoną procedurę. Kleyn Trucks jest jednym z największych na świecie niezależnych przedsiębiorstw zajmujących się handlem używanymi samochodami użytkowymi. Można tutaj wybierać z ciągle zmieniającego się asortymentu 1200 używanych samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep i przyczep, a dzięki leasingowi aut z zagranicy macie Państwo możliwość finansowania tych aut bez pośredników z Polski. Dzięki światowej sieci zakupu i sprzedaży co tydzień wjeżdża na plac 150 pojazdów. Oferta pojazdów obejmuje wszystkie europejskie marki i klasy cenowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zaopatrzeniowcy z Kleyn Trucks wiedzą najlepiej, czego szuka klient i dokonują właściwie ukierunkowanych zakupów. Każdy pojazd poddawany jest kontroli technicznej przeprowadzanej pod nadzorem TÜV. Na jej podstawie wartość i cenę sprzedaży pojazdu. Do każdego pojazdu załączane są standardowo pełne informacje zawarte w raporcie z testowania. Nabywca zatem dokładnie wie, co kupuje. Leasing aut z zagranicy jest wyłącznym przedstawicielem finansowym oferującym leasing aut z Kleyn Trucks.

 

233866HLV

Jeżeli znaleźli Państwo auto za granicą i chcecie sfinansować je bez ponoszenia kosztów pośredników z Polski – zapraszamy do współpracy. Sfinansujemy dowolne auto począwszy od samochodu osobowego, poprzez autobusy, samochody ciężarowe, dźwigi, samochody dostawcze, ciągniki siodłowe, ciągniki leśne, ciągniki rolnicze, kombajny, przyczepy, naczepy, chłodnie, wszelkie maszyny i urządzenia

Wypełnij wniosek online

Powrót do listy ofert
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny.

Skontaktuj się z nami: +48 507 105 133 / biuro@nulllease24.pl